YENİ NESİL YALITIM LEVHALARI - ATFEN İNŞAAT


ısı yalıtım levhaları

MANTOLAMA

MANTOLAMA EKİPMANLARI

1. LithoPore ısı yalıtım levhası
2. Biobeton levha yapıştırıcısı
3. File 160 gr/m²
4. Biobeton hazır sıva
5. Çelik dübel
6. Dış cephe boyası

DIŞ YÜZEY UYGULAMASI

Biobeton yapıştırıcı ve sıvası su dolu bir kaba boşaltılarak düşük devirli bir karıştırıcı ile karıştırılır ve uygulamaya hazır hale getirilir. Hazırlanan yapıştırıcı taraklı mala ile LithoPore ısı yalıtım levhasının uygulanacağı yüzeye sürülür. LithoPore ısı yalıtım levhası yüzeye uygun şekilde yapıştırılır. Gerekli görüldüğü taktirde uygun dübel çeşidi seçilerek dübel uygulaması LithoPore ısı yalıtım levhasına uygulanır. Üzerine sıva filesi çekilerek hazırlanan biobeton sıvası uygulanır.

İÇ YÜZEY UYGULAMASI

Biobeton yapıştırıcı ve sıvası su dolu bir kaba boşaltılarak düşük devirli bir karıştırıcı ile karıştırılır ve uygulamaya hazır hale getirilir. Hazırlanan yapıştırıcı taraklı mala ile LithoPore ısı yalıtım levhasının uygulanacağı yüzeye sürülür LithoPore ısı yalıtım levhası yüzeye uygun şekilde yapıştırılır. Üzerine sıva filesi çekilerek hazırlanan biobeton sıvası uygulanır.

TAVAN UYGULAMASI

Biobeton yapıştırıcı ve sıvası su dolu bir kaba boşaltılarak düşük devirli bir karıştırıcı ile karıştırılır ve uygulamaya hazır hale getirilir. Hazırlanan yapıştırıcı taraklı mala ile LithoPore ısı yalıtım levhasının uygulanacağı tavana sürülür. LithoPore ısı yalıtım levhası yüzeye uygun şekilde yapıştırılır. Gerekli görüldüğü taktirde uygun dübel çeşidi seçilerek dübel uygulaması LithoPore ısı yalıtım levhasına uygulanır. Üzerine sıva filesi çekilerek hazırlanan biobeton sıvası uygulanır.

LithoPore ISI YALITIM LEVHALARI ÜRÜNLERİ DIBT "ALMAN İNŞAAT TEKNİK ENSTİTÜSÜ" ONAYLIDIR...