YENİ NESİL YALITIM LEVHALARI - ATFEN İNŞAAT


ısı yalıtım levhaları

LITHOPORE ISI YALITIM LEVHALARI

Dış cepheler, mevsimler boyunca farklı hava koşullarına ve büyük sıcaklık değişimlerine maruz kalır. Dış cepheye uygulanan mantolama sistemleri, binalardaki ısı kayıplarını azaltarak enerjinin tasarruflu kullanılmasını sağlar ve işletme maliyetlerini düşürür. Enerjinin verimli kullanılması ise emisyonları azaltarak, çevremizin korunmasına etkin bir katkı sağlar. Isı yalıtımı, binalarda enerji tasarrufu ve konfor sağlamanın en etkili yoludur.

Çimento esaslı LithoPore Isı Yalıtım Levhası, insanla ve çevreyle dost yapılar için ekolojik yalıtım çözümleri sunar. Biobeton tamamıyla doğal hammaddeler olan çimento ve sudan üretilir. Gözenekli Yapısından dolayı nefes alabilen yapı malzemesi olan LithoPore, mineral, hafif ve kolay işlenen yapısıyla, buhar difüzyonu yapabilen ve A1 sınıfı hiç yanmaz ısı yalıtım levhasıdır.

LithoPore, mevcut ve yeni yapıların dış cephe yüzeylerinin ısı yalıtımı için, mineral esaslı ve yanmaz bir sistem sunuyor: LithoPore Mantolama Sistemi, yapı ömrü boyunca ısı yalıtımı özelliğini ve sağlamlığını kaybetmeyen, yangına karşı %100 güvenli, nefes alan bir ısı yalıtım çözümüdür. Sadece enerji verimliliği sağlayan bir yatırım değil, aynı zamanda bina değerini de artıran bir uygulamadır.

Ürün Ebatları (mm)

Duvar Kalınlıkları : 50-75-100-125-150

Yükseklik : 400

Uzunluk : 600

Ürün Sınıfı : 150 Kğ/m³ - 160 Kğ/m³

Değerler

Yoğunluk : 150 - 160 Kğ/m³

Isı İletkenlik : 0,052 – 0,06 [W/mK]

Dayanım : 0,30 – 0,40 [MPa]LithoPore ISI YALITIM LEVHALARI ÜRÜNLERİ DIBT "ALMAN İNŞAAT TEKNİK ENSTİTÜSÜ" ONAYLIDIR...